1-      آیا برای کارهای سنتی و کاردستی ها هم، آی جاب روش کسب درآمد دارد؟

بله، یکی از برنامه های اصلی آی جاب کسب درآمد با کارهای دستی و سنتی است.

این کارها مثل ساخت عروسک و بافتنی و گلیم بافی و هر کار جذاب دستی می باشد.

2-     هزینه کلاس های آموزش برای افرادی که مهارت خاصی ندارند پقدر می باشد؟

کارجو گرامی این کلاس ها کاملا رایگان می باشد و شما بعد از فعال کردن نرم افزار و ثبت اطلاعات خود در آی جاب میتوانید بصورت رایگان از تمام کلاس های ویدیو محور ما استفاده کنید.

3-     میزان درآمد ما چقدر می باشد؟

کارجو گرامی میزان درآمد شما و هر کس دیگری به میزان و نوع کاری دارد که انجام میدهد و کاملا به خود کارآموز بستگی دارد.

افرادی هستند که از این کار ها درآمدهای بالایی دارند زیرا هم وقت و هم کارهایشان کیفیت لازم را دارد.

4-     چطور به آی جاب اعتماد کنیم؟

آی جاب نماد های اعتماد و مجوز های لازم را کسب کرده است و در "بخش آی جاب چیست؟" در قسمت نماد های اعتماد میتوانید ملاحظه بفرمایید.

5-     چرا آی جاب بصورت نرم افزار تلفن همراه ارائه می شود؟

بعد از بررسی گروه آی جاب، متوجه شدیم در جامعه ایران تلفن همراه همه گیر است و طبق نظرسنجی ها نرم افزارها محبوبیت و کاربرد بیشتر به علت ارتباط کاربری راحت دارند. بنابراین تیم تصمیم گرفت، آی جاب را بصورت نرم افزار ارائه کند.

6-     من کارمند هستم و وقت آزاد کمی هم دارم، آیا میتونم بعنوان شغل دوم از آی جاب استفاده کنم؟

بله، آی جاب محدودیت زمانی و مکانی ندارد و شما میتوانید هر لحظه در تمام شبانه روز مشغول کار باشید و اندازه میزان وقت و کیفیت کارتون اقدام به درآمدزایی بکنید.

7-     آیا انجام دادن کار مثل چینی ها در ایران جواب میدهد؟

متخصصان ما بعد ماه ها بررسی روش کار اقتصاد چین را مطابق جامعه ایران تغییر دادند و بصورت آی جاب ارائه دادند و این راهکار نخست تست شد و بعد موفقیت، اجرای همگانی شد.

I JOB      ,درآمد ,بصورت ,میزان ,ارائه ,افزار ,جامعه ایران ,تلفن همراه ,میزان درآمد ,کارجو گرامی ,باشد؟ کارجو ,باشد؟ کارجو گرامی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تجهیزات تصفیه آب و فاضلاب صنعتی دانلود کلیپ جدید محبت خدا فیزیکدان شو جهان مارکت ابر کلاس کلکسیون اسکناس و سکه نتورک 98